Zodiak

HOROSKOPI 12 TETOR / Këshilla, numri dhe ngjyra me fat

DASHI:

Horoskopi i 12 tetorit sjell një ditë shërimi, falë ndikimit pozitiv të Hënës që ju jep energjinë e duhur për t’u përballur me të papriturat. Lajme të mira po vijnë për ju.

Këshillë: Më në fund mund të keni sqarimet që dëshironi, të bisedoni me partnerin tuaj.

Numri me fat: 78

Ngjyra: e kuqe.

DEMI:

Bëhuni gati për ardhjen e të rejave interesante në punë. Disa situata në veçanti më në fund do të zhbllokohen, dhe gjithashtu sa i përket dashurisë keni më shumë arsye për të buzëqeshur.

Këshillë: Vazhdoni në këtë rrugë

Numri me fat: 2

Ngjyra: gri.

BINJAKET:

Horoskopi i 12 tetorit ju këshillon t’i kushtoni ditën miqësive dhe dashurive. Marrëdhëniet personale janë të favorizuara dhe në fund të fundit keni nevojë për dashuri. Marsi dhe Dielli ju japin nxitjen që ju duhet të shkëlqeni në punë.

Këshillë: Kaloni fundjavën me miqtë.

Numri me fat: 100

Ngjyra: E bardha.

GAFORRJA:

Një e shtunë nervoze me një ulje të lehtë në krahasim me ditët e kaluara. Mos e lini pas dore punën, por edhe vëmendjen te partneri që ju tërheq vëmendjen.

Këshillë: Përpiquni të ekuilibroni gjithçka.

Numri me fat: 14.

Ngjyra: kafe.

LUANI:

Horoskopi për ditën e sotme, 12 tetor njofton mbërritjen e një dite në të njëjtin shteg si pjesa tjetër e javës. Një e shtunë në rënie dhe nervoze, edhe për shkak të partnerit që nuk duket se do t’ju japë atë që dëshironi me të vërtetë.

Këshillë: Përpiquni të qëndroni të qetë.

Numri me fat: 38.

Ngjyra: Vjollcë.

VIRGJERESHA:

Një ditë në të cilën ju mund t’i jepni frymë imagjinatës suaj. Bëni atë që dëshironi, por mbani në mend se nëse po kërkoni dashuri, duhet të dilni më shumë në pah.

Këshillë: Shprehuni lirshëm.

Numri me fat: 89.

Ngjyra: Portokalli.

PESHORJA:

Kur e tërheq fort, herët a vonë litari këputet. Dhe jeni në këtë pikë. Gjërat nuk shkojnë me partnerin: bëjeni të qartë situatën dhe merrni vendimet e nevojshme.

Këshillë: Vendosni pikat mbi i.

Numri me fat: 35.

Ngjyra: ngjyrë bezhë.

AKREPI:

Horoskopi i 12 tetorit shpall një ditë pozitive dashurie. Nëse jeni çift, lëreni veten të tërhiqet nga vala e pasionit, nëse jeni beqar, dilni më shumë në pah.

Këshillë: Jepuni në dashuri.

Numri me fat: 97.

Ngjyra: Blu.

SHIGJETARI:

Një fundjavë pozitive kjo që parashikon Horoskopi i 12 tetorit. Dashuria është e favorizuar dhe puna gjithashtu. Në fakt ka disa projekte interesante që mund të bëjnë të fluturoni.

Këshillë: Ndiqni projektet me shumë vëmendje.

Numri me fat: 19.

Ngjyra: Bezhë e hapur.

BRICJAPI

Nervozizmin po e ndjeni shumë. Dhe sjellja juaj vuan deri në atë pikë sa edhe marrëdhëniet tuaja personale janë të tendosura.

Këshillë: Mos jini shumë të rreptë.

Numri me fat: 11.

Ngjyra: blu e çelët.

UJORI:

Një person nga e kaluara mund të trokasë përsëri në derën tuaj, por nuk është absolutisht një lajm i mirë: disa histori të mbyllura duhet të mbeten të tilla.

Këshillë: Pendimi nuk çon askund.

Numri me fat: 62.

Ngjyra: safir.

PESHQIT:

Ditë e mbarë për sa kohë që bëni diçka. Mos qëndroni në vend, veproni dhe krijoni. Aftësitë tuaja duhet të shfaqen: dikush po ju shikon.

Këshillë: Ata që flejnë gjumë nuk kapin peshq.

Numri me fat: 84.

Ngjyra: Vishnjë. / meb.al

 

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close