Zodiak

Këshilla, numri dhe ngjyra me fat / HOROSKOPI DITOR, e hënë 7 Tetor 2019

DASHI:

Një fillim neutral i javës sipas horoskopit të 7 tetorit. Jini të durueshëm, duhet të prisni deri të martën për të parë një përmirësim të vogël për shkak të faktit se Venusi nuk do të jetë më në kundërshtim.

Këshilla: Ju duhet durim në dashuri.

Numri me fat: 11.

Ngjyra: blu e çelët.

DEMI:

Ditë nervore dhe konfuze. Mos i bëni gjërat vetë, mbështetuni tek disa ekspertë të industrisë. A po fillon t’ju shtrëngojë disi rutina? Ndryshoni diçka!

Këshilla: Disa ndryshime janë të nevojshme.

Numri me fat: 9

Ngjyra: E zeza.

BINJAKET:

Një javë premtuese në të gjitha fushat e jetës suaj. Ndjenja të mira, por është mbi të gjitha në punë ku ju do të keni mundësi të shkëlqeni më shumë.

Këshilla: Provoni lëvizjet e duhura.

Numri me fat: 81.

Ngjyra: e kuqe.

GAFORRJA:

Horoskopi për 7 tetorin shpall një ditë dashurie. Me Venusin në anën tuaj, emocione të mrekullueshme ju presin të provoni.

Këshillë: Përkushtojuni dashurisë.

Numri me fat: 60

Ngjyra: rozë.

LUANI:

Një ditë e lodhshme dhe nervoze, kryesisht për shkak të dikujt që nuk ju dha besimin që mendonit se e meritonit. Në dashuri keni dyshime dhe doni të jeni vetëm. Dëgjo zemrën tënde.

Këshillë: Hiqni dorë nga pendesat në dashuri.

Numri me fat: 2.

Ngjyra: Portokalli.

Virgjëresha:

Në dashuri ka zhvillime interesante, por edhe puna nuk do ju zhgënjejë. Për ju ka një fillim të fortë dhe energjik të javës kur nuk do të keni nevojë të kapeni të papërgatitur.

Këshillë: Rrokni në ajër disa raste të papërsëritshme.

Numri me fat: 100

Ngjyra: E florinjtë.

PESHORJA:

Një ditë e lodhshme, me siguri keni shtuar shumë mish në zjarr. Në dashuri ju ende mund të rikuperoheni, gjithçka varet nga ju dhe qëndrimet tuaja.

Këshillë: Ndërmjetësoni në marrëdhëniet personale.

Numri me fat: 27.

Ngjyra: Kafe e errët.

AKREPI:

Horoskopi i 7 tetorit njofton një fillim të dobët të javës, në të cilën do të duhet të keni shumë durim. Së shpejti yjet do të jenë në favorin tuaj me Venusin. Dashuria është e gatshme për të shpërthyer.

Këshillë: Angazhoni më shumë në aktivitetet tuaja pozitive.

Numri me fat: 14.

Ngjyra: Gri.

SHIGJETARI:

Horoskopi i 7 tetorit ju këshillon të jeni më optimistë dhe të buzëqeshni më shumë. Shumë shpejt situata do të qetësohet, nëse vëreni, që tani mund të shihni një përmirësim.

Këshillë: Sqaroni dyshimet në punë.

Numri me fat: 10.

Ngjyra: Blu.

BRICJAPI:

Një ditë neutrale që do t’ju ndihmojë të kuptoni më mirë se cilin drejtim t’i jepni jetës tuaj. Merrni vendimet e duhura dhe bisedoni me partnerin tuaj: ju ende mund të rikuperoheni.

Këshillë: Merrni vendimin më të mirë.

Numri me fat: 34.

Ngjyra: qelibar.

UJORI:

Ju keni shumë gjëra për të bërë dhe pak kohë. Kjo ju bën nervozë dhe ju fut në ankth. Nxitoni të mbaroni dhe pastaj të pushoni. Keni nevojë.

Këshillë: Kujdesuni për veten tuaj.

Numri me fat: 28.

Ngjyra: e verdhë.

PESHQIT:

Fillimi i javës pozitiv, jini më optimistë dhe përballuni me risitë që ju presin me humorin e duhur. Ju mund të ktheheni për të qenë të lumtur.

Këshillë: Në dashuri mund të filloni përsëri të buzëqeshni.

Numri me fat: 7.

Ngjyra: kafe. / meb.al

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close